Engin ve Dilan Polat’a Aile Şoku: Önce Anne Şükran Polat, Sonra Elti Hazal Devletin Tarafında Olduğunu Söyledi

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan Dilan ve Engin Polat’ın ailesi taraf değiştirdi. Önce elti Hazal Erdoğan, sonra da anne Şükran Polat, devletin yanında olduğunu açıkladı. Detaylar ?

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklanan ve hemen hemen bir aydır içeride olan Engin ve Dilan Polat kaosu hiç bitmiyor biliyorsunuz ki.

Her gün, çiftle ilgili yeni iddiaların ortaya atıldığı ve cezaevindeki durumlarının güncellendiği şu günlerde Polat çifti bir çelme de ailesinden yemiş gibi duruyor.

“Nasıl?” derseniz… Geçtiğimiz dakikalarda önce elti Hazal Erdoğan, ardından anne Şükran Polat @e_ercis adlı bir kullanıcının ‘Dilan ve Engin Polat olayı’ ile ilgili yazdığı bir tweeti hikayesinde paylaştı.

“Ben bu olayın ne Dilan ne Engin tarafındayım” yazan tweet önce elti Hazal Erdoğan’ın açık açık devletin tarafında olduğunu gözler öne serdi.

Ardından gözler Şükran Polat’a ve gelini Hazal Erdoğan’ın hikayesi hakkında ne diyeceğine çevrilmişti ki aynı paylaşım Şükran Polat’tan da geldi.

Dilan ve Engin Polat’ın tutuklanmasında, “Rabia Naz dosyasında olduğu gibi devletimin ve devletimi yönetenlerin tarafındayım” diyerek hemfikir olan gelin-kaynana, Dilan ve Engin’in tarafında olmadığını @e_ercis’in tweeti aracılığıyla dile getirmiş oldu…

Merak edenleriniz için Emre Ercis’in paylaşımının tamamı şu şekilde ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx